FURNITURE / Tables / Gate-leg table 6695604

nr 669 5604

GATE-LEG TABLE

18th/19th century, length: 100, width: 45, height: 74, wear, damages.

1700-/1800-tal, längd: 100, djup: 45, höjd: 74

Condition: slitage, skador

300

SEK 2000

Monday November 29 2010
at 18:06:59